Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie 2020 remont elewacji w budynku zabytkowym

 

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie 2020 remont elewacji w budynku zabytkowym

 

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie 2020 remont elewacji w budynku zabytkowym

 

Chinese Contract

REALIZACJA ZAKOŃCZYŁA KOMPLEKS EDUKACYJNY DOBROSZYC, NA JEDNYM TERENIE SKUPIONO SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ Z ORLIKIEM, PLACEM ZABAW I BOISKIEM, HALĘ WIDOWISKOWO - SPORTOWĄ (GRAŻYNA RAJEWSKA TAKŻE JĄ ZAPROJEKTOWAŁA) I PRZEDSZKOLE WRAZ Z PLACEM ZABAW I ZAARANŻOWANYM PARKIEM PRZY PRZEDSZKOLU. PRZEZ PARK PROWADZI DRÓŻKA ŁĄCZĄCA CAŁY KOMPLEKS, DZIĘKI NIEJ, DZIECI MOGĄ KORZYSTAĆ Z WIELOFUNKCYJNYCH BOISK SZKOŁY I ODWROTNIE SZKOŁA MOŻE KORZYSTAĆ ZE ZBAWIENNEGO CIENIA W PARKU. W PARKU MAJĄ TAKŻE POWSTAĆ DRÓŻKI EDUKACYJNE. PONADTO, Myślą przewodnią w kształtowaniu architektury przedszkola, była zasada, aby nowe budynki nie przytłoczyły i nie zdominowały istniejącej zabudowy wiejskiej. W tym celu wprowadzana zostaje nowa struktura architektoniczna, w której główna bryła tworzy prostopadłościenne formy. Projektowane dłuższe elewacje składają się z trzech wysuniętych ryzalitów opatrzonych w kolorowe elementy geometryczne imitujące klocki LEGO, a w nich różnego kształtu witryny, będące także żywiołami w teologiach, oznaczających żywioły wody - fala, drzewo - prostokąt, ogień - trójkąt i koło - metal.

 ARCHIGRA BIURO PROJEKTOWE powstało na początku 2005 roku, to rodzinna firma z dużymi tradycjami budowlanymi. Jest zarządzana przeze mnie Grażynę Rajewską i wspomagana przez kadrę menedżerską , konstruktorówi instalatorów z wieloletnią praktyką zawodową w swoich dziedzinach. Pracownia ARCHIGRA doświadczenie zdobyła przy współpracy z innymi podmiotami o podobnej charakterystyce, projektując złożone inwestycje jak zakłady przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budynki handlowe oraz mieszkalne. W swoim działaniu postawiliśmy na profesjonalizm, a także na jakość i serwis, jaki zawsze proponujemy swoim klientom. A z uwagi na nowatorski charakter działalności ARCHIGRA i jej współpracowników, możemy w pełni sprostać każdemu wyzwaniu.

Inspekcja po wykonawcza żłobka w Oleśnicy

 

Inspekcja po wykonawcza żłobka w Oleśnicy

 

Biuro Projektowe Archigra 

Projekt Archigra

 

Projekt Archigra

 

IMG_5463

 

Planetarium
Wspieramy młodych sportowców    Nasza gwiazda lekkoatletyki  z nowym sprzętem mistrz w zawodach ogólnopolskich i przyszły mistrz olimpijski.

Wspieramy młodych sportowców

 

Nasza gwiazda lekkoatletyki  z nowym sprzętem mistrz w zawodach ogólnopolskich i przyszły mistrz olimpijski.

 

DNIÓWKA, CZYLI ZWYKŁY DZIEŃ PRACY ARCHITEKTA CZĘSTE PYTANIA, JAKIE ZADAJĄ INWESTORZY:"PANI GRAŻYNO, KIEDY PROJEKT BĘDZIE GOTOWY?" JA, ZWYKLE ODPOWIADAM: " W ODPOWIEDNIM CZASIE" CAŁOŚĆ DOKUMENTACJI MUSZĘ UZGODNIĆ, NARYSOWAĆ I WPROWADZIĆ DO WYKONAWSTWA, A TAKŻE DOPILNOWAĆ NA BUDOWIE ZGODNOŚCI PROJEKTU Z WYKONAWSTWEM. NA BUDOWIE CZĘSTO MUSZĘ PODEJMOWAĆ SZYBKIE I CELNE DECYZJE, NIE MA TU MIEJSCA NA BUJANIE W OBŁOKACH...KAŻDY INWESTOR JEST NAJWAŻNIEJSZY I KAŻDA SPRAWA REALIZOWANA W MOJEJ PRACOWNI JEST NAJWAŻNIEJSZA I WYMAGA 100 % MOJEJ UWAGI.

O TYM JEST MÓJ BLOG, CZYLI ZWYKŁE I NIEZWYKŁE DNI Z ŻYCIA ARCHITEKTA

 

ARCHITEKT GRAŻYNA RAJEWSKA

MENU

 ARCHIGRA BIURO PROJEKTOWE powstało na początku 2005 roku, to rodzinna firma z dużymi tradycjami budowlanymi. Jest zarządzana przeze mnie Grażynę Rajewską i wspomagana przez kadrę menedżerską , konstruktorówi instalatorów z wieloletnią praktyką zawodową w swoich dziedzinach. Pracownia ARCHIGRA doświadczenie zdobyła przy współpracy z innymi podmiotami o podobnej charakterystyce, projektując złożone inwestycje jak zakłady przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budynki handlowe oraz mieszkalne. W swoim działaniu postawiliśmy na profesjonalizm, a także na jakość i serwis, jaki zawsze proponujemy swoim klientom. A z uwagi na nowatorski charakter działalności ARCHIGRA i jej współpracowników, możemy w pełni sprostać każdemu wyzwaniu.

O FIRMIE

 

 

 

ARCHIGRA Biuro Projektowe GRAŻYNA RAJEWSKA

 

Wileńska 3a/2(wejście od strony parku)

56-400 Oleśnica

NIP: 9111471776

Dane kontaktowe

Email: archigra@archigra.com.pl 

Telefon:  +48 695 886 598